Złoto wyznaczające trendy!

Zbliża się godzina „zero” dla wszystkich marzących o Złotym Medalu MTP. Tylko do 31 marca można zgłaszać produkty, które będą ubiegać się o tę wyjątkową nagrodę. Złoty Medal MTP to nie tylko prestiż, ale wymierne korzyści dla laureatów. To nagroda wyznaczająca rynkowe trendy.

Złoty Medal MTP to najbardziej rozpoznawalne trofeum targowe w Polsce. Aż 95% uczestników konkursu wykorzystuje zdobyte wyróżnienia w swoich działaniach promocyjnych a 55% z nich deklaruje wzrost sprzedaży nagrodzonych produktów.

Produkt, który otrzymuje Złoty Medal MTP powinien być innowacyjny i unikatowy w swojej klasie, wykonany ze znakomitej jakości materiałów i wytworzony w oparciu o najwyższej klasy technologie. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku.

Rocznie o ten tytuł startuje blisko 500 produktów. Są one poddane wnikliwej analizie ekspertów zasiadających w jury. To wybitne postacie związane z wybranymi dziedzinami gospodarki. Nagroda przyznawana jest najlepszym produktom spełniającym regulaminowe kryteria. Złoty Medal MTP to gwarancja prestiżu i wyjątkowości. Nagrodzone nim produkty stają się rozpoznawalne na polskich i międzynarodowych rynkach. Jak przyznają nagrodzeni Złoty Medal to nie tylko nagroda, to strategia promocji, która zaczyna się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wystawcy targów Modernlog również mają szansę stanąć na najwyższym targowym podium i zdobyć Złoty Medal MTP.

Więcej o nagrodzonych produktach podczas ubiegłorocznego bloku targów ITM POLSKA 2018 ( w tym Modernlog) moża przyczytać >> TUTAJ

UWAGA! Na zgłoszenia czekamy tylko do 31 marca 2019 r.!

Sprawdź >>REGULAMIN KONKURSU

Więcej informacji w >>STREFIE WYSTAWCY

Wstecz

Partnerzy Medialni