Zakończyły się targi ITM Polska 2018

Przez cztery dni trwania targów bardzo dużo się działo, mnóstwo wydarzeń, spotkań biznesowych, rzesze profesjonalistów odwiedziło pawilony ekspozycyjne.

Za nami Targi ITM Innowacje – Technologie – Maszyny oraz odbywające się w tym samym czasie Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, Targi Skanu i Druku 3D SOLUTIONS, Forum Odlewnicze FOCAST oraz Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING. Przez cztery dni trwania targów bardzo dużo się działo, mnóstwo wydarzeń, spotkań biznesowych, rzesze profesjonalistów odwiedziło pawilony ekspozycyjne. Blok targów ITM Polska to już od kilku lat obowiązkowy punkt w kalendarzu producentów maszyn i nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu, jak również przedsiębiorców poszukujących innowacji dla swoich przedsiębiorstw. Dziękujemy wystawcom i zwiedzającym za aktywny udział w tym wydarzeniu. Liczymy na Państwa obecność w kolejnej edycji w 2019 r!

Tegoroczna ekspozycja obejmowała 9 pawilonów wystawienniczych (3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8), w których swoja ofertę zaprezentowało blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 26 krajów. Na targach Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, o sile targów świadczyły liczne rozmowy, efektywne spotkania i podejmowane kooperacje, a tych nie zabrakło w szczególności za sprawą spotkań SUBCONTRACTING MEETINGS. Zarówno zwiedzający jak i wystawcy, chętnie brali udział w zaproponowanych w tym roku wydarzeniach i konferencjach, spośród których szczególnie warto zwrócić uwagę na odbywającą się po raz pierwszy konferencję „Druk 3D w metalu” czy przygotowaną przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową „Przemysł 4.0 – rewolucja staje się faktem. Czy Polska jest na nią gotowa?”. Z dużym zainteresowaniem spotkały się również warsztaty i pokazy, realizowane m.in. w ramach POLIGONU UMIEJĘTNOŚCI czy warsztaty ze skanowania 3D i obróbki wyników pomiarów 3D. Ważnym merytorycznie przedsięwzięciem były dyskusje w ramach MM Spekrs Corners, XV FORUM TECHNICZNE INŻYNIERSKIE „Technika w Recyclingu” organizowane przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT,  VII Dzień Mechanika przygotowany przez Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników Polskich, IN4LOG INDUSTRY Innovations for Logistics oraz Technosteel Poland. Świetnie również zostały przyjęte, zarówno przez zwiedzających, jak i wystawców „Ścieżki zwiedzania”, w ramach których grupy pod opieka merytoryczną przewodnika odwiedzały wybrane stoiska zapoznając się z tematyką tematów: „Przemysł 4.0” oraz „Druk 3D”.

Profesjonalna ekspozycja, atrakcje na stoiskach i świetna komunikacja ze zwiedzającymi sprawiła, że goście odwiedzający targi ITM POLSKA opuszczali teren targów bardzo zadowoleni. Pragniemy podziękować za wielomiesięczne przygotowania do tej wystawy i za Państwa aktywny udział. Cieszymy się, że tworzyli Państwo ten projekt z nami i liczymy, że będą Państwo z nami podczas kolejnej edycji!

Raz jeszcze dziękujemy i serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z targów

 

Wstecz

Partnerzy Medialni