Wkraczamy w fazę logistyki 4.0!

Nowoczesność, innowacyjna logistyka dla szeroko pojmowanego przemysłu – tym charakteryzują się targi Modernlog. Organizacja tego wydarzenia w towarzystwie ITM Polska- największej imprezy wystawienniczej branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej pozwala na ekspozycję produktów i przedstawienie możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie.

Targi tworzą cztery salony: Magazyn przyszłości, Nowoczesne systemy transportu, E-commerce i omnichannel oraz Budownictwo magazynowo-produkcyjne.

Nowoczesna logistyka jest odpowiedzią na dynamiczne zmiany zachodzące w globalnej gospodarce. Zmieniają się nie tylko kanały sprzedaży, w której wiodącą rolę odgrywa e-handel, ale przede wszystkim zaczynamy odczuwać zmiany w związku z brakiem odpowiednich kadr. Według ostrożnych szacunków w samych USA do 2030 roku będzie brakowało ok. 25 milionów pracowników. Giganci już zdają sobie z tego sprawę, dlatego też przyszłością są roboty w magazynach, na halach produkcyjnych, autonomiczne wózki czy też odpowiednie oprogramowanie pozwalające gospodarować posiadanymi zasobami. Wkraczamy w fazę logistyki 4.0! - zachęca do udziału w tym wydarzeniu Mateusz Nowakowski, dyrektor targów Modernlog.

Wstecz

Partnerzy Medialni