Stań na najwyższym targowym podium

Niejeden wystawca marzy o szczególnym uhonorowaniu swoich najlepszych produktów. Szansą na dodanie im szczególnej rangi jest złoty medal MTP. Jak go zdobyć?

Produkt, który otrzymuje Złoty Medal MTP powinien być innowacyjny i unikatowy w swojej klasie, wykonany ze znakomitej jakości materiałów i wytworzony w oparciu o najwyższej klasy technologie. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku.

Rocznie o ten tytuł startuje blisko 500 produktów. Są one poddane wnikliwej analizie ekspertów zasiadających w jury. To wybitne postacie związane z wybranymi dziedzinami gospodarki. Nagroda przyznawana jest najlepszym produktom spełniającym regulaminowe kryteria. Złoty Medal MTP to gwarancja prestiżu i wyjątkowości. Nagrodzone nim produkty stają się rozpoznawalne na polskich i międzynarodowych rynkach. Jak przyznają nagrodzeni Złoty Medal to nie tylko nagroda, to strategia promocji, która zaczyna się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wystawcy targów Modernlog również mają szansę stanąć na najwyższym targowym podium i zdobyć Złoty Medal MTP.

Więcej o nagrodzonych produktach podczas ubiegłorocznego bloku targów ITM POLSKA 2018 ( w tym Modernlog) moża przyczytać >> TUTAJ

UWAGA! Na zgłoszenia czekamy tylko do 31 marca 2019 r.!

Więcej informacji w >>STREFIE WYSTAWCY

Wstecz

Partnerzy Medialni