Aktualności
14.06.2019
To były cztery intensywne dni. Targi ITM Industry Europe, Modernlog, 3D Solutions, Subcontracting zakończyły się 7 czerwca. To była udana edycja z kolejnymi pobitymi rekordami. Swoją flagową ofertę zaprezentowało blisko 1000 wystawców z kraju i z zagranicy. Efektownie zaaranżowane stoiska zajęły aż 26.500 m2. Ekspozycja nowoczesnych maszyn, robotów i specjalistycznych urządzeń przyciągnęła do Poznania 18.573 zwiedzających profesjonalistów.

[ więcej ]


13.06.2019
Logistyka 4.0 zakłada automatyzację procesów, samokontrolę i możliwość adaptacji do zmieniających się warunków. To hasło towarzyszyło minionej edycji targów Modernlog 2019. To tutaj prezentowano najnowsze trendy w logistyce. Prezentujemy krótki film.

[ więcej ]


07.06.2019
Targi Modernlog oraz ITM Industry Europe dobiegły końca. Przez ten krótki czas teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełniły nowoczesne maszyny, technologiczne nowości i tłumy zwiedzających profesjonalistów. Dziękujemy za tak udaną edycję!

[ więcej ]


07.06.2019
Przemysł 4.0 jest wiodącym tematem bloku targów ITM Industry Europe. Sfilmowana ekspozycja wygląda imponująco. A to tylko niewielki wycinek oferty wszystkich wystawców.

[ więcej ]


06.06.2019
Optymalizacja pracy magazynu to wymierne korzyści dla firm. Podczas konferencji Smart Warehouse uczestnicy dowiedzieli się nie tylko czy, ale i jak inwestować w rozwiązania zwiększające wydajność. Poznali też konkretne historie wdrożeń. Nowy punkt na mapie wydarzeń targów Modernlog okazał się bardzo wartościowym miejscem spotkań dla osób poszukujących nowych produktów i trendów zgodnych z ideą logistyki 4.0.

[ więcej ]


05.06.2019
W ramach imponującej ekspozycji ITM INDUSTRY EUROPE można podziwiać nowoczesne maszyny, najnowsze technologie i prekursorskie rozwiązania na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Dodatkowo uczestnicy ITM mogą skorzystać z bogatego programu targów: Modernlog, 3d Solutions, Subcontracting i Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. W drugim dniu wydarzenia było z czego wybierać.

[ więcej ]


05.06.2019
Jaki sposób transportu wewnętrznego wybrać? Jaka metoda kompletacji towarów jest najwydajniejsza i bezbłędna? I w końcu, jaka rola w tym świecie maszyn 4.0 pozostaje dla człowieka? Na te pytania można uzyskać odpowiedź podczas tegorocznego Innovations for Logistics Industry na targach Modernlog.

[ więcej ]


04.06.2019
Pierwszy dzień targów Modernlog i targowych emocji za nami. W fotogalerii można obejrzeć ekspozycje i ulotne momenty uchwycone w obiektywie.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni