Aktualności
15.03.2019
Przedstawienie roli logistyka jako doradcy lub decydenta w podejmowaniu kluczowych, wysokobudżetowych decyzji, w bardzo szybko zmieniającym się niepewnym otoczeniu technologicznym, prawnym i demograficznym – to główny cel Konferencji Specjalistów Logistyki. Targi Modernlog były partnerem tego wydarzenia.

[ więcej ]


12.03.2019
Kalendarze menedżerów planujących udział w Modernlog już powoli zapełniają się harmonogramami spotkań. Warto poinformować ich o swojej obecności i dokładnej lokalizacji stoiska. Podpowiadamy jak to zrobić.

[ więcej ]


11.03.2019
Regały i przenośniki magazynowe, wózki widłowe oraz projekty logistyczne - to flagowa oferta WDX SA. Firma będzie jednym z wystawców Modernlog 2019.

[ więcej ]


07.03.2019
Zbliża się godzina „zero” dla wszystkich marzących o Złotym Medalu MTP. Tylko do 31 marca można zgłaszać produkty, które będą ubiegać się o tę wyjątkową nagrodę. Złoty Medal MTP to nie tylko prestiż, ale wymierne korzyści dla laureatów. To nagroda wyznaczająca rynkowe trendy.

[ więcej ]


04.03.2019
Działająca od 1993 r. Polska Izba Spedycji i Logistyki jest dobrowolną organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającą przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą związaną z usługami spedycyjnymi, logistycznymi i przewozowymi. W jej szeregach znajduje się ponad 130 podmiotów. Po raz pierwszy w historii Modernlog Izba została partnerem branżowym tegorocznej edycji wydarzenia.

[ więcej ]


28.02.2019
Jeden z pionierów rozwiązań dla intralogistyki, firma Wanzl będzie wystawcą Modernlog 2019. Zdradzamy co znajdzie się w ofercie prezentowanej na stoisku w trakcie czerwcowych targów.

[ więcej ]


19.02.2019
Coraz częściej procesy w magazynach są automatyzowane, a firmy dążą do tego, aby wiele zadań realizowanych było bez udziału człowieka. Te nowe trendy będzie można śledzić na targach Modernlog.

[ więcej ]


05.02.2019
Już po raz dziewiąty redakcja czasopisma Nowoczesne Hale ma przyjemność zaprosić wszystkich przedstawicieli branży budowlanej na kolejną edycję konferencji BUDUJEMY HALE 2019. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem: MAGAZYN 4.0 – NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA W HALI PRZEMYSŁOWEJ.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni