Aktualności
24.05.2019
Sam ważny stosunkowo niewiele, ale potrafi unieść ogromny ciężar. Taki jest jeden z nowych produktów prezentowanych na Modernlog. Ciągnik Takkor może być znacznym ułatwieniem dla wielu przedsiębiorstw.

[ więcej ]


23.05.2019
Pracę człowieka w coraz większym stopniu można zastąpić przez odpowiednio zaprogramowane maszyny. Robotyzacja to trend, którego żaden nowoczesny magazyn nie uniknie. Jak wykorzystać roboty w procesach magazynowych powiedzą eksperci podczas konferencji Smart Warehouse. Już 6 czerwca!

[ więcej ]


20.05.2019
Jak skonfigurować modułowy system rurowy bez wsparcia ze strony ekspertów? Takie nowe rozwiązanie będzie oferować na Modernlog firma TRILOGIQ.

[ więcej ]


17.05.2019
Jednym ze sposobów na optymalizację pracy magazynu jest wdrożenie nowoczesnych systemów składowania. O tym jakie rozwiązania wybrać będą mówić eksperci podczas konferencji Smart Warehouse.

[ więcej ]


16.05.2019
Jak poprawić wydajność i efektywność procesów i zoptymalizować wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa? Jednym z innowacyjnych rozwiązań intralogistycznych skutecznie łączącym różne etapy produkcji i zapewniającym niezbędną elastyczność działań są autonomiczne roboty mobilne. Polska firma WObit pokaże je na Modernlog!

[ więcej ]


15.05.2019
Jest już gotowy nasz targowy przewodnik. Czytelnik znajdzie tam najważniejsze informacje o bloku czerwcowych targów: ITM POLSKA, Modernlog, 3D Solutions, Subcontracting i Salonie BHP. Zachęcamy do lektury!

[ więcej ]


14.05.2019
Jak wzmocnić swoją pozycję i podkreślić obecność na czerwcowych targach? Wystawcom wystarczy sześć kroków do sukcesu.

[ więcej ]


13.05.2019
Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania od lat rozwija, promuje i wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie logistyki i e-gospodarki. Pełni rolę polskiego centrum kompetencji w zakresie logistyki i gospodarki elektronicznej. Istniejący od 1967 roku Instytut objął branżowym patronatem targi Modernlog oraz konferencję Smart Warehouse.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni