SALON MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI

Prezentacja trendów i najbardziej nowoczesnych rozwiązań związanych z intralogistyką to główne założenie salonu ”MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI”.

Na przestrzeni ostatnich lat, wraz z popularyzacją modelu Lean Manufacturing, zwiększa się zainteresowanie Intralogistyką, czyli logistyką wewnątrzzakładową. Obejmuje ona wewnętrzny obrót surowców od chwili ich przyjęcia w magazynie do wydania gotowego produktu z magazynu wyjściowego. Jej głównym celem jest wytworzenie przy użyciu odpowiedniego sposobu dobrej jakości produktu, we właściwym czasie i ilości zgodnej z zapotrzebowaniem. W procesie istotne jest także dostarczenie produktu do właściwego miejsca, ale przy jak najniższych kosztach, a najlepiej przy zerowych stratach.

Modernlog to idealne miejsce dla wystawców oferujących  najbardziej aktualne rozwiązania dotyczące procesów wewnętrznych w magazynach i halach produkcyjnych, którzy chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Zakres tematyczny salonu MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI:

Systemy magazynowe, systemy komisjonowania i kompletacji, systemy zarządzania magazynem WMS, systemy bezpieczeństwa w magazynie, systemy etykietowania i skanowania.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni