SALON BUDOWNICTWO MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNE

Z roku na rok rosną zasoby nowoczesnej powierzchni magazynowej. W 2017 r. deweloperzy oddali 2,36 mln mkw. magazynów a na koniec 2017 r. w budowie było jeszcze 1,44 mln mkw. Te liczby rosną w górę z dnia na dzień. Ofensywa inwestycyjna deweloperów nie dziwi, bo zapotrzebowanie na magazyny jest bardzo wysokie.

Eksperci w kolejnych latach prognozują utrzymanie wysokiego popytu na powierzchnie magazynowo-produkcyjne w Polsce. E-commerce, logistyka i produkcja lekka to główne sektory, które będą napędzać popyt na powierzchnie przemysłowo-logistyczne na terenie całego kraju. Dzięki zmianie przepisów i zniesieniu ograniczeń terytorialnych dotyczących specjalnych stref ekonomicznych, Polska stanie się jeszcze bardziej atrakcyjną lokalizacją dla dużych inwestycji zagranicznych planowanych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Odpowiedzią na tak dynamicznie rozwijający się rynek i panujące na nim trendy jest salon BUDOWNICTWO MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNE podczas targów Modernlog.

Pozwoli on deweloperom na prezentację swoich ofert. Pojawią się także propozycje nowoczesnych rozwiązań infrastruktury magazynowej.

Zakres tematyczny salonu BUDOWNICTWO MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNE:

Deweloperzy magazynowo-produkcyjni, oferta powierzchni pod magazyny i hale, ubezpieczenia, finansowanie, systemy bezpieczeństwa budynków, bezpieczeństwa pracy, IT, P-POŻ, oznakowanie, bramy, oświetlenie)

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni