O Modernlog

W następstwie metamorfozy, jaką przeszły targi Logipak, w nowej odsłonie i formule to wydarzenie biznesowe nosi nazwę MODERNLOG - Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu. Ewolucja, jakiej został poddany Logipak, jest wypadkową wielu czynników. Z jednej strony rozwój nowoczesnych technologii i automatyzacja produkcji, które wymuszają zmianę podejścia, na rzecz kompleksowej optymalizacji przepływu materiałów we wszystkich dziedzinach przemysłu. Z drugiej, przekształcenie targów poparte jest głęboką analizą potrzeb klientów i tendencji rynkowych, które wykazują zapotrzebowanie na produkt będący synergią branży logistycznej i przemysłowej. Po trzecie - poszukiwanie właściwych obszarów - które pozwolą na całościową prezentację potencjału sektora logistycznego.

MODERNLOG w swym założeniu jest połączeniem nowoczesności i innowacyjności z logistyką oraz szeroko pojmowanym przemysłem. Organizacja targów MODERNLOG w towarzystwie ITM Polska, które są największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodnie i co roku przyciąga setki wystawców z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Blisko 50% wystawców targów ITM Polska to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania czy Włochy to tylko niektóre kraje reprezentowane. Obecność w tak znamienitym gronie przedstawicieli branży logistycznej, będzie kołem napędowym do ich dalszego rozwoju. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu, poza oczywistą synergią branż, stworzy niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy oraz doświadczeń, prezentowania tematów i innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań. W najbliższej przyszłości ma zatem szansę stać się najważniejszym europejskim wydarzeniem.

Wystawcy targów MODERNLOG, poza międzynarodowym towarzystwem, zyskają także liczne grono zwiedzających. Rok 2018 był rekordowy pod tym względem. Targi ITM Polska odwiedziło blisko 18 tysięcy profesjonalnych zwiedzających, a w śród nich: specjaliści, konstruktorzy, kadra zarządzająca i szefowie produkcji.

Targi MODERNLOG, czyli nowoczesny i perspektywiczny produkt na rynku targowym, wystartuje już 4 czerwca 2019 i wraz z targami ITM Polska będą trwały 4 dni. To będzie racjonalne i dalekosiężne biznesowo przedsięwzięcie branżowe dla sektora przemysłowego. Ja Jesteśmy przekonani, że zainaugurowane zmiany przyczynią się do zwiększenia zainteresowania prezentowaną tematyką oraz nakreślą kierunki rozwoju branży.

Zakres tematyczny targów:

  • Sprzęt i urządzenia do transportu wewnętrznego
  • Automatyka transportowa
  • Oprogramowanie MES, TMS, WMS
  • Urządzenia gospodarki magazynowej
  • Usługi magazynowe, transportowe i spedycyjne
  • Kody kreskowe i systemy automatycznej identyfikacji danych

Mateusz Nowakowski

tel. +48 61/869 22 85
kom +48 609 297 732
e-mail: mateusz.nowakowskiat mtp.pl

Zachęcamy do współtworzenia z nami wydarzenia!

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni