Dlaczego warto zostać wystawcą Modernlog?

MODERNLOG - Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu 4-7.06.2019 r.

 

Wzrost znaczenia Polski na logistycznej mapie Europy oraz automatyzacja produkcji, która wymusza optymalizację przepływu materiałów w wielu dziedzinach przemysłu, sprawiają, że na polskim rynku rośnie zapotrzebowanie na produkt będący synergią branży logistycznej i przemysłowej, który pozwoli na kompleksową prezentację potencjału obu sektorów.

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu - MODERNLOG organizowane w towarzystwie ITM Polska, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.


buton_formularz.jpg

 

Dlaczego warto wziąć udział w targach MODERNLOG?

  • Towarzystwo ITM Polska, największych targów przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Międzynarodowe towarzystwo, blisko 50 % wystawców z zagranicy
  • Możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i zagranicy
  • Profesjonalni zwiedzający, ponad 17 tysięcy uczestników targów ITM
  • Przegląd najnowszych trendów branży
  • Blok wydarzeń specjalistycznych dedykowany branży

Z tego miejsca zostaną Państwo przekierowani do STREFY WYSTAWCY, strony, która umożliwi zgłoszenie udziału w MODERNLOG 2019. Wystarczy kliknąć w niniejszy link https://swdb.mtp24.pl/pl/, by stać się częścią Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu.

Bądź z Nami!

W razie pytań prosimy o kontakt:

Hanna Pieczyńska
tel. +48 539 190 077
e-mail: hanna.pieczynskaat mtp.pl

 

Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami kolejnej edycji targów MODERNLOG, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni