Dlaczego warto zostać wystawcą Modernlog?

MODERNLOG - Targi Logistyki, Magazynowania i

Transportu

 

Wzrost znaczenia Polski na logistycznej mapie Europy oraz automatyzacja produkcji, która wymusza optymalizację przepływu materiałów w wielu dziedzinach przemysłu, sprawiają, że na polskim rynku rośnie zapotrzebowanie na produkt będący synergią branży logistycznej i przemysłowej, który pozwoli na kompleksową prezentację potencjału obu sektorów.

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu - MODERNLOG organizowane w towarzystwie ITM Industry Europe, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań. 

Dlaczego warto wziąć udział w targach MODERNLOG?

  • Towarzystwo ITM Industry Europe, największych targów przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Międzynarodowe towarzystwo, blisko 50 % wystawców z zagranicy
  • Możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i zagranicy
  • Profesjonalni zwiedzający, ponad 17 tysięcy uczestników targów ITM
  • Przegląd najnowszych trendów branży
  • Blok wydarzeń specjalistycznych dedykowany branży

 

Bądź z Nami!

W razie pytań prosimy o kontakt:

 

Hanna Pieczyńska
tel. +48 539 190 077
e-mail: hanna.pieczynskaat mtp.pl

 

Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami kolejnej edycji targów MODERNLOG, które odbędą się w dniach 2-5 czerwca 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni