Organizator: Grupa MTP

Aktualności

10-02-20 Większa wydajność dzięki IoT

Logistyka i szeroko rozumiany przemysł pełnymi garściami czerpią z osiągnięć technologicznych XXI wieku. Automatyzacja procesów i robotyka to jednak nie wszystkie wykorzystywane w branży rozwiązania. Coraz więcej zwolenników zdobywa IoT, który może znacznie wpłynąć na wydajność łańcucha dostaw.

Zobacz więcej

02-12-19 Chronimy Twój biznes!

Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom...

Zobacz więcej

28-11-19 Jest już Rada Programowa konferencji Smart Warehouse!

To już pewne. Druga edycja konferencji Smart Warehouse będzie trwała aż dwa dni! - O wydłużeniu czasu wydarzenia zadecydował sukces poprzedniej edycji - mówi Mateusz Nowakowski, dyrektor targów Modernlog.

Zobacz więcej

26-11-19 Ostatnie dni promocji dla wystawców!

Tylko do 29 listopada dla wystawców targów Modernlog oferujemy niższe ceny. Zamów powierzchnię i zagwarantuj sobie najlepsze miejsce dla swojej firmy!

Zobacz więcej

30-10-19 Kup bilet na 2020 a drugi dostaniesz gratis!

Ponad 18 tysięcy ludzi zainteresowanych przemysłem i logistyką 4.0 - taka imponująca liczba profesjonalistów odwiedziła Modernlog i ITM INDUSTRY EUROPE w 2019 r. Pomyśl o edycji 2020! Kup już teraz przepustkę do świata innowacji a drugi bilet dostaniesz gratis!

Zobacz więcej