Aktualności
24.05.2019
Sam ważny stosunkowo niewiele, ale potrafi unieść ogromny ciężar. Taki jest jeden z nowych produktów prezentowanych na Modernlog. Ciągnik Takkor może być znacznym ułatwieniem dla wielu przedsiębiorstw.

[ więcej ]


23.05.2019
Pracę człowieka w coraz większym stopniu można zastąpić przez odpowiednio zaprogramowane maszyny. Robotyzacja to trend, którego żaden nowoczesny magazyn nie uniknie. Jak wykorzystać roboty w procesach magazynowych powiedzą eksperci podczas konferencji Smart Warehouse. Już 6 czerwca!

[ więcej ]


20.05.2019
Jak skonfigurować modułowy system rurowy bez wsparcia ze strony ekspertów? Takie nowe rozwiązanie będzie oferować na Modernlog firma TRILOGIQ.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu

Wzrost znaczenia Polski na logistycznej mapie Europy oraz automatyzacja produkcji, która wymusza optymalizację przepływu materiałów w wielu dziedzinach przemysłu, sprawiają, że na polskim rynku rośnie zapotrzebowanie na produkt będący synergią branży logistycznej i przemysłowej, który pozwoli na kompleksową prezentację potencjału obu sektorów.

MODERNLOG organizowany w towarzystwie ITM Polska, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

Dlaczego warto wziąć udział w targach MODERNLOG?

  • Towarzystwo ITM Polska, największych targów przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Międzynarodowe towarzystwo, blisko 50 % wystawców z zagranicy
  • Możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i zagranicy
  • Profesjonalni zwiedzający, ponad 17 tysięcy uczestników targów ITM
  • Przegląd najnowszych trendów branży
  • Blok wydarzeń specjalistycznych dedykowany branży

 

Zapraszamy!

[ Wstecz ]


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy Medialni